Vyhledávání

Videoreview: Flyers 5:4 Canucks

13.10.2011 06:18

Dnes od 01:30 SEČ dehráli hokejisté Flyers své třetí utkání sezóny 2011/2012. Zároveň to bylo jejich první vystoupení před domácím publikem ve vyprodané Wells Fargo Center. Fanoušci Flyers přivítali nové posily domácích a to Jakuba Voráčka, Ilju Bryzgalova, Wayna Simmondse, Lilju a další nové akvizice. Všichni byly především zvědaví na výkon Jaromíra Jágra, který samozejmě  nechyběl v sestavě Letců. Toto utkání nám přineslo gólové hody. V první třetině jsme se dočkali celkem čtyrech branek. V čase 7:14 nahodil puk od červené čáry za branku Cancucks zkušený obránce Chris Pronger. Puk se od matinelu posivně odrazil a zmátl tak Luonga v bráně hostí. Odražený puk pohotově doklepl za zmateného Luonga Claude Giroux. V přesilové hře v čase 12:12 se trefil sám Chris Pronger, který napřáhl od modré lajny a prsřelil všechno co mu stálo v cestě. O 4 minuty později hráli přesilovku také hosté z Vancouveru. V 17. minutě pohotově doklepl puk za záda Iljy Bryzgalova Samuelsson. O minutu pozděj už to bylo opět o dva góly. Nahození Jaromíra Jágra Luongo jen vyrazil před sebe a pohotový James van Riemsdyk poslal puk do horního rohu brány. Vancouver se však nechtěl vzdát. V čase 26:41 se prosadil jeden z dvojce švédských dvojčat Henrik Sedin. Skóre zápasu tak bylo 3:2. V 29. minutě to však bylo opět o dvě branky, když se puk dostal až k Jakubo Voráčkovi a ten pohotově švihem prostřelil Luonga. Vancouver přesto znovu odpověděl. Ve 37. minutě se za Vancouver prosadil Higgins a skóre tak bylo opět pouze o jeden gol. V čase 43:39 bylo dokonce vyrovnáno, když opět parádně zafungovala přesilovková kombinace Canucks. Tentokrát se prosadil druhý z dvojčat Daniel Sedin. Od toho gólu oběhla jedna minuta a vteřina a sk=ore se opět měnilo. Do útočného pásma parádně nabrulil Danny Briere. Podžel chvíli puk a počkal si, až mu z druhé vlny najede obránce Andrej Meszároš. Ten dostal krásně puk do jízdy, posunul si ho a vypálil nechytatelnou střelu do horního rohu Luongovi brány. V druhé polovně třetí třetiny jsme již gól neviděl. O zajímavé momenty však noute nebyla, když Vancover hrál pět přesilových her v řadě. Po dvou defenzivních utakání jsem mohli vidět i ofenzivní pojetí hry. Flyers zvláli i svůj 3 zápas sezony a připisují si tak do tabulky NHL již šestý bod. Další utkání odehrají Letci v noci ze soboty na neděli v 01:00 SEČ na domácím ledě proti LA Kings. Můžete se tak těšit na návrat Mika Richardse, který se opět představí ve Wells Fargo Center, tentokrát však v dresu hostujícího týmu. Tento zápas můžete také sledovat na stanici Nova Sport.