Vyhledávání

Flyers 2:5 Capitals

21.10.2011 00:00

Dnes od 01:00 odehráli své šesté utkání hráči Philadelphie Flyers, kteří hráli s týmem z hlavního města Washingtonem Capitals. Washington v této sezoně odehrál pět zápasů, ve kterých nestratil ani bod. V první třetině se jako první do vedení dostali Flyers, když Wayne Simmonds pohotově vypíchl kotouč útočníkoví Washingtonu a poslal do brejku Clauda Girouxe. Ten rychlým blafákem nedal Vokounovi šanci. Washingtonu se však podařilo dvěma slepeými góly ještě v 1. třetině výsledek otočit. V čase 18:40 se trefil Perreault a 12 vteři před úvodní sirénou skóroval Alexander Ovechkin. Ve druhé třetině měli více ze hry domácí hokejisté, ale Tomáš Vokoun v bráně Caps za svá záda nic nepustil. Po 40 minutách tak byl stav 2:1 pro Capitals. Ovšem to co následovalo, byla obrovská tragédie v podání hráčů Flyers. Během dvou minut a 25 vteřin, dokázali hokejisté Caps udeřit třikrát. V čase 42:23 si nahozenou střelu Romana Hamrlíka stečoval do branky domácí obránce. O minutu a půl později se z přesilovky trefil podruhé v utkání Alex Ovechkin. Totální skáza přišla v čase 44:48 z hole Warda, který tečoval střelu Schultze. Hráči Flyers byli zralí na ručník. Nepomohl ani Timeout Petera Lavioletta. 15 vteřin před koncem utkání kosmeticky upravil na konečných 5:2 18-letý Sean Couturier. Další zápas odehrají hráci Flyers v noci ze soboty na neděli před domácími fanoušky ve Wells Fargo Center. Od 01:00 SEČ změří své síly s hráči St. Louis Blues.