Vyhledávání

Videoreview: Flyers 3:0 Devils

09.10.2011 03:40

Dnes v 01:00 SEČ odehráli své druhé venkovní utkání v sezóně hráči Philadelphie Flyers. Soupeřem jim byli hokejisté z New Jersey. V první třetině poslal Flyers do vedení Claude Giroux, který zužitkoval parádní nahrávku Jamese van Riemsdyka zpoza brány. Ve druhé třetině jsme se branky neodčkali. Jak Ilja Bryzgalov tak Marty Brodeur předvedli několik pěkných zákroků. Do kabin se tak po čtyřiceti minutách šlo za stavu 1:0 pro Flyers. Začátek třetí třetiny patřil hráčů Philadelphie. V čase 42:41 se poprvé v NHL prosadil Matt Read, který z mezikrůží prostřelil jinak skvěle chytajícího Martyho Brodeura. O dvě minuty pozděj se skóre měnil potřetí. V čase 44:50 se v brankovišti zorientoval nejlépe útočník Flyers Wayne Simmonds a pojistil tak výhru Flyers. Ve druhé polovině 3.třetiny následovalo několik přesilových her Flyers. Ty však zůstali nevyužity. Ilja Bryzgalov podal velmi jistý výkona a pochytal všech 20 střel, které směřovali na bránu Flyers. Připisuje si tak svoje první čisté konto v této sezoně. Flyers zvládli i druhý zápas na venkovním ledě a připisují si další dva body do tabulky. Další zápas odahrají hokejisté Flyers až v noci ze středy na čtvrtek v 01:30 SEČ. Philadelphia Flyers se tak poprvé v nové sezoně představí ve Wells Fargo Center před svými fanoušky. Soupeřem jim bude Vancouver Canucks.