Vyhledávání

Flyers 2:3 Kings po prodloužení

16.10.2011 00:55

Dnes od 01:00 SEČ odehráli své další utkání hokejistě Flyers, kteří se představili před svými fanoušky ve Wells Fargo Center. Soupeřem jim byli hokejisté Los Angeles Kings. V sestavě Kings samozřejmě nechyběla ani dlouholetá opora Flyers a tehdejší kapitán Mike Richards. V první třetině se prosadili oba týmy v přesilové hře. V čase 2:30 se za Flyers trefil Danny Briere po skvělé nahrávce Jaromíra Jágra. Ve 12. munitě pak bravurně od horní tyčky Bryzgalovovi brány srovnal Williams. Ve druhé třetině jsme viděli mnoho zajímavých příležitostí, ale branky jsme se nedočkali. V čase 52:35 se opět měnilo skóre, když se po parádní indivudální akci tefil opět Williams. Ovše po 54 vteřinách bylo srovnáno. V přesilové hře se dostal puk ze schrumáže, James van Riemsdyk se rozhlédl a parádně našel Matta Carala, který už neměl problém trefit odkrytou bránu. Utkání tak dospělo do prodloužení, ve kterém Kings hráli vyhodnou přesilovou hru 4 na 3. Dlouho to vypadalo, že se Flyers ubrání. Jenže v čase 61:39 si najel na střílenou přihrávku Mika Richardse Johnoson a umístil puk za Bryzgalovova záda. Utkání tak skončilo výhrou hosí po prodloužení, kteří si tak připsali bod navíc. Hráči Flyers poprvé v sezóně naplno nebodovali, ale bod za prodloužení si přece jen připisují do tabulky NHL. Další utkábí odehrají hráči Flyers ve středu ne ledě Ottawy Senators.