Vyhledávání

Flyers 7:2 Senators

19.10.2011 00:17

Dnes od 01:30 odehráli své další utkání hráči Philadelphie Flyers. Po dvou zápasech na domácím ledě se tým Petera Lavioletta přesunul do Kanady. Soupeřem jim byli hráči Ottawy Senators. V první třetině jsem mohli vidět kanonádu v podání Flyers. V čase 6:20 se z velkého úhlu prosadil útočník Matt Read. O minutu a tyřicet vteřin to bylo už 2:0, když se nejlépe na brankovišti zorientoval Wayne Simmonds a švihem z otočky vymelt horní roh branky. V 17. minutě se skóre měnilo potřetí. Claude Giroux napřáhl z kruhu a nedal golmanovi Senators šanci. V čase 19:00 skóroval poprvé za Flyers Max Talbot a skóre tak na konci první třetiny bylo 4:0. Do druhé třetiny nastoupil v bráně Craig Anderson. Ve 39. minutě zkorigoval po pěkné nahrávce Daniela Alfredssona Jason Spezza. Do kabin se po druhé třetině šlo za stavu 4:1 pro Flyers. Dlouho to vypadalo, že už se nic moc v tomto utkání nestane. Až necelých 5 minut před koncem utkání tečoval Voráčkovu střelu za záda Andersona James van Riemsdyk. Svůj první gól kariéry v NHL dal také Sean Counturier. 45 vteřin před koncem si otevřel gólový účet v NHL další mladý Flyers a to Zolnierczyk. Ottawa se však ještě zmohla na kosmetickou úpravu, která přišla 20 vteřin před koncem z hole Karlssona. Flyers tak zvítězili v poměru 7:2. Flyers v této sezóně 4x vyhráli a pouze 1x prohráli po prodloužení. V příštím utkání zavítají do Philadelphie hráči z hlavního města USA, kteří prožívají nejlepší vstup do sezóny, když z pěti utkání mají pět výher. Zápas se hraje ze čtvrtka na pátek v 01:00 SEČ a můžete ho sledovat na stanici Nova Sport