Vyhledávání

Videoreview: Flyers 2:1 Devils

30.09.2011 13:14

Sezóna NHL 2011/2012 se blíží a hokejisté Philadelphie Flyers se pilně připravují na nadcházející sezonu. Dnes v 01:00 SEČ ve Wells Fargo Center hostili Ďábly z New Jersey. Očekával se vyrovnaný duel, ve kterém nepadne moc branek, protože hlavne New Jersey Devils disponují skvělou obranou hrou. Oči všech v hale směřovali opět na českou legendu hájíci barvy Flyers Jaromíra Jágra. Povede se mu prodloužit šňůru tří zápasů v řadě se vstřeleným gólem? Do brány domacích se od úvodu zápasu postavila ruský golman Ilja Bryzgalov, který předvel několik skvělých zákroků. Do brány New Jersey Devils se nepostavil nikdo jiný než Marty Brodeur. Legenda Devils ve svém věku předádí neuvěřitelné, až nadlidské zákroky, a proto je obrana Devils stále tak silná. V úvodu druhé třetiny se do vedení dostali hosté, když střelu Steckela dorazil za záda bezmocného Bryzgalova Veilleux. V polovině utkání došlo ke střídání golmanů, když místo v domácí svatyni přepusti Ilja Bryzgalov dalšímu rusovi. Šanci tak dostal mladémý Sergei Bobrovsky. Ještě ve druhé třetině dokázala dorovnat nová akvizice Flyers Wayne Simmonds, který doklepl puk za záda Brodeura. Třetí třetina se hrála ve vysokém tempu. Nechyblělo několik přesilovek a skvělých zákroků obou golmanů. v čase 52:28 však převážil misky vah na stranu Flyers po geniální nahrávce kdo jiný než Jaromír Jágr. Tato dvojka je postrachem všech v oslabení. Jaromír Jágr vlétl zpět do NHL s velkou chutí. Ve třech zápasech má na kontě 4 góly a 1 asistenci. Flyers tak udolali Devils 2:1. Další přípravný zápas odehrají hokejisté Flyers v noci ze soboty na neděli v 01:00 SEČ na ledě Prudential Center v New Jersey. Devils tak dostanou možnost oplati Flyers porážku. Podaří se Jardovi Jágrovi skórovat ve čtvrtém utkání v řadě?